1
 

Nieuws

04 oktober 2020

Bezoek ambassadeur van India, dhr. Rajamony

Bezoek ambassadeur van India, dhr. Venu Rajamony, in het kader van Gandhi Jayanti met zijn boodschap van vreedzaamheid, geweldloosheid en verdraagzaamheid.

Bezoek ambassadeur van India, dhr. Rajamony
In het kader van Gandhi Jayanti heeft de ambassadeur van India, de heer Rajamony, ons vereerd met een bezoek. De delegatie heeft een rondleiding door onze school gehad, waarbij de groep van juf Oemla op gepaste afstand, hen verblijd heeft met een dansoptreden. Het lied van de kinderboekenweek werd gezongen door Rainesh en Krishan. De ambassadeur deed ook mee met ‘en toen en toen …..

In de groepen 8 heeft de ambassadeur de boodschap (vreedzaamheid, verdraagzaamheid: Ahimsa)  van Mahatma Gandhi in een actuele context samen met de kinderen besproken. Dit alles past mooi bij het thema van afgelopen week: we zijn tegen het pesten.

De leerlingen hebben ook verschillende vragen in het Engels kunnen stellen: wat houdt het werk in? In welke landen bent u geweest?

De ambassadeur was onder de indruk van onze leerlingen en de school.