Nieuws

18 december 2024

Een fijne kerstvakantie gewenst

Wat zijn we trots op onze leerlingen! Dit jaar hebben ze hard gewerkt, veel geleerd en mooie stappen gezet in hun ontwikkeling. Als school voelen we ons bevoorrecht om bij te mogen dragen aan hun groei – niet alleen in kennis, maar ook in waarden zoals respect, saamhorigheid en innerlijke rust.

Een fijne kerstvakantie gewenst
De kerstvakantie is het perfecte moment om even stil te staan, te ontspannen en samen te zijn met familie. In het Hindoeïsme zien we rust als een belangrijk onderdeel van persoonlijke groei. Net zoals we tijdens Divali het jaar afsluiten met licht en reflectie, brengt Kerst een boodschap van verbinding en liefde. We hopen dat deze tijd onze kinderen en hun families inspireert om rust te nemen, te genieten en het nieuwe jaar met frisse energie te beginnen.

Geniet van de feestdagen, maak mooie herinneringen en tot ziens op maandag 6 januari 2025!

 

#Kerstvakantie #Hindoeschool #RustEnGroei #LichtEnLiefde #SamenSterk

 

 

Let op: op 21 en 28 december is er GEEN ZATERDAGSCHOOL ivm de kerstvakantie, ook 4 januari is er geen zaterdagschool. En vanwege studiedag van onderwijspersoneel op 20 december, hebben alle leerlingen al op vrijdag 20 december vrij en dus lekker een dagje extra kerstvakantie.

 

 

Eerst nog kerstdiner/ viering op school: