Personeel

Vidjay Jhinkoe

Directie: Aanwezig maandag t/m vrijdag.
vjhinkoe@shrivishnu.nl    

Shailaya Harangi-Nanda

Directie: Ma., Di., Wo. en Vr.
snanda@shrivishnu.nl    

Sawieta Maniram

IB (Interne Begeleiding) groepen 1 t/m 5 
smaniram@shrivishnu.nl    

Oesha Gobiend

Groep 1/2 A - Bekijk groepspagina ›
ogobiend@shrivishnu.nl    

Gaitrie Parmessar

Groep 1/2 B - Bekijk groepspagina ›
gparmessar@shrivishnu.nl    

Andjani Koelfat

Di. t/m Vr.
Groep 1/2 C - Bekijk groepspagina ›
akoelfat@shrivishnu.nl    

Anuradha Prahladsingh

Groep 1/2C & 1D
aprahladsingh@shrivishnu.nl    

Vandana Bhoendie

Groep 1D - Bekijk groepspagina ›
vbhoendie@shrivishnu.nl    

Asha Ramautarsing

Groep 3A - Bekijk groepspagina ›
aramautarsing@shrivishnu.nl    

Janice Sewnaik

Groep 3B - Bekijk groepspagina ›
jsewnaik@shrivishnu.nl    

Gaitrie Soekdew

Groep 4A - Bekijk groepspagina ›
gsoekdew@shrivishnu.nl    

Carmen Ramdas

Leerkracht Wo. t/m Vr. 

RT (Remedial Teaching) Gr. 3 t/m 5 Ma. en Di. 

 
Groep 4B - Bekijk groepspagina ›
cramdas@shrivishnu.nl    

Sharmila Indraj

Groep 5A - Bekijk groepspagina ›
sindraj@shrivishnu.nl    

Kewita Chitan

Groep 5B - Bekijk groepspagina ›
kchitan@shrivishnu.nl    

Marijke Mangal

Groep 6A - Bekijk groepspagina ›
mmangal@shrivishnu.nl    

Wanisha Lachman

Groep 6B - Bekijk groepspagina ›
wlachman@shrivishnu.nl    

Gajatrie Jibodh

Groep 7A - Bekijk groepspagina ›
gjibodh@shrivishnu.nl    

Shirley Baran

Groep 7B - Bekijk groepspagina ›
sbaran@shrivishnu.nl    

Rosa Kamta

Groep 7C - Bekijk groepspagina ›
rkamta@shrivishnu.nl    

Tara Patandin

Groep 8A - Bekijk groepspagina ›
tpatandin@shrivishnu.nl    

Aglad Amir

Groep 8B - Bekijk groepspagina ›
aamir@shrivishnu.nl    

Laura Hoveling

Wo. t/m vr. 

 

 
Gymnastiek - Bekijk groepspagina ›
lhoveling@shrivishnu.nl    

Frank Geux

Ma. en Di. 

Wo. ICT-werkzaamheden (ICT-coördinator) 
Do. -en Vr. Invallleerkracht groepen 7
Gymnastiek - Bekijk groepspagina ›
fgeux@shrivishnu.nl    

Jagdish Rambadal

invalleerkracht gr. 7 en 8
jrambadal@shrivishnu.nl    

Gisla Vishnudatt

Plusactiviteiten gr. 5 t/m 8 
gvishnudatt@shrivishnu.nl    

Oemla Ramadhin

IB (Interne Begeleiding)

 
oramadhin@shrivishnu.nl    

Tara Hataai

Onderwijsassistent
thataai@shrivishnu.nl    

Soender Chirmotie

schirmotie@shrivishnu.nl

Concierge

Radjen Rasoga

Concierge
rrasoga@shrivishnu.nl    

Madhvi Chaitoe

Administratie