1

Ons team

De Shri Vishnu School kent een bevlogen en gepassioneerd team dat onze kinderen naast onderwijs ook wegwijs maakt in de Hindoe waarden en normen. De kinderen worden op pedagogisch verantwoorde manier door het team voorbereid op de overstap naar het voortgezet onderwijs. 

Het team bestaat uit de directie, groepsleerkrachten, onderwijsassistenten, Interne begeleider, Remedial teacher, vakleerkrachten, klasse-assistenten en onderwijsondersteunend personeel. Iets extra's doen voor onze leerlingen: daar gaat het team voor!

Vidjay Jhinkoe

Directie: Aanwezig maandag t/m vrijdag.
vjhinkoe@shrivishnu.nl  

Shailaya Harangi-Nanda

Directie: momenteel met zwangerschapsverlof 
snanda@shrivishnu.nl  

Sawieta Maniram

IB (Interne Begeleiding) groepen 1 t/m 5 
smaniram@shrivishnu.nl  

Gajatrie Jibodh

IB (Interne Begeleiding)

maandag groep 7a
gjibodh@shrivishnu.nl  

Oesha Gobiend

Groep 1A - Bekijk groep ›
ogobiend@shrivishnu.nl  

Anuradha Prahladsingh

Groep 1B - Bekijk groep ›
aprahladsingh@shrivishnu.nl  

Geeta Jaggoe

Groep 2A - Bekijk groep ›
gjaggoe@shrivishnu.nl  

Gaitrie Parmessar

Groep 2B - Bekijk groep ›
gparmessar@shrivishnu.nl  

Asha Ramautarsing

Groep 3A - Bekijk groep ›
aramautarsing@shrivishnu.nl  

Janice Sewnaik

Groep 3B - Bekijk groep ›
jsewnaik@shrivishnu.nl  

Gaitrie Soekdew

Groep 4A - Bekijk groep ›
gsoekdew@shrivishnu.nl  

Firoza Lalmahomed

Groep 4B - Bekijk groep ›

Sharmila Indraj

Groep 5A - Bekijk groep ›
sindraj@shrivishnu.nl  

Naveen Hardwarsing

Groep 5B - Bekijk groep ›
nhardwarsing@shrivishnu.nl  

Jagdish Rambadal

Groep 6A - Bekijk groep ›
jrambadal@shrivishnu.nl  

Sherry-Ann Henderson

Groep 6B - Bekijk groep ›
shenderson@shrivishnu.nl  

Oemla Ramadhin

Groep 6C - Bekijk groep ›
oramadhin@shrivishnu.nl  

Rosa Kamta

Groep 7A - Bekijk groep ›
rkamta@shrivishnu.nl  

Shirley Baran

Groep 7B - Bekijk groep ›
sbaran@shrivishnu.nl  

Carmen Ramdas

 

 
Groep 7C - Bekijk groep ›
cramdas@shrivishnu.nl  

Tara Patandin

Groep 8A - Bekijk groep ›
tpatandin@shrivishnu.nl  

Marijke Mangal

Groep 8B - Bekijk groep ›
mmangal@shrivishnu.nl  

Andjani Koelfat

Groep 1a op donderdag

Groep 1b op vrijdag
akoelfat@shrivishnu.nl  

Laura Hoveling

Wo. t/m vr. 

 

 
Gymnastiek - Bekijk groep ›
lhoveling@shrivishnu.nl  

Gaitrie Goerdajal

receptie
ggoerdajal@shrivishnu.nl  

Tara Hataai

Onderwijsassistent
thataai@shrivishnu.nl  

Soender Chirmotie

Conciërge
schirmotie@shrivishnu.nl  

Radjen Rasoga

Conciërge
rrasoga@shrivishnu.nl  

Prim Ramlal

Administratie
pramlal@shrivishnu.nl  

Deepa Bhikharie

School Maatschappelijk Werk (SMW)

Voor meer informatie kunt u kijken op: www.smw-basisschool.nl

 

 
d.bhikharie@smw-basisschool.nl