Personeel

Fred van de Poll

directeur
fvdpoll@shrivishnu.nl    

Jan Bilgoe

jbilgoe@shrivishnu.nl    

Kusum Drigpal-Khasa

kkhasa@shon.nl    

Gaitrie Jibodh

IB (Interne Begeleiding) Groepen 5 t/m 8 en invalleerkracht in de groepen 7B en 8A
gjibodh@shrivishnu.nl    

Sawieta Maniram

IB (Interne Begeleiding) groepen 1 t/m 2 en invalleerkracht groep 2A
smaniram@shrivishnu.nl    

Oemla Ramadhin

IB (Interne Begeleiding) groepen 3 en 4

oramadhin@shrivishnu.nl

Kewita Chitan

Groep 1A - Bekijk groepspagina ›
kchitan@shrivishnu.nl    

Oesha Gobiend

Groep 1B - Bekijk groepspagina ›
ogobiend@shrivishnu.nl    

Anuradha Prahladsingh

aprahladsingh@shrivishnu.nl
Groep 2A - Bekijk groepspagina ›

Bea Thakoerdin

Groep 2B - Bekijk groepspagina ›
bthakoerdin@shrivishnu.nl    

Wanisha Lachman

Groep 3A - Bekijk groepspagina ›
wlachman@shrivishnu.nl    

Asha Ramautarsing

Groep 3B - Bekijk groepspagina ›
aramautarsing@shrivishnu.nl    

Carmen Ramdas

Groep 4A - Bekijk groepspagina ›
cramdas@shrivishnu.nl    

Sharmila Indraj

Groep 5A - Bekijk groepspagina ›
sindraj@shrivishnu.nl    

Janice Sewnaik

Groep 5B - Bekijk groepspagina ›
jsewnaik@shrivishnu.nl    

Shirley Baran

Groep 6A - Bekijk groepspagina ›
sbaran@shrivishnu.nl    

Chan Chedi

Groep 6B - Bekijk groepspagina ›
cchedi@shrivishnu.nl    

Gisla Vishnudatt

Groep 7A - Bekijk groepspagina ›
gvishnudatt@shrivishnu.nl    

Tara Patandin

Groep 8A - Bekijk groepspagina ›
tpatandin@shrivishnu.nl    

Marijke Mangal

Groep 8B - Bekijk groepspagina ›
mmangal@shrivishnu.nl    

Laura Hoveling

Gymleerkracht

 

 
lhoveling@shrivishnu.nl    

Rob Moenesar

Administratie
rmoenesar@shrivishnu.nl    

Soender Chirmotie

schirmotie@shrivishnu.nl

Concierge en coördinator busvervoer

Tara Hataai

Onderwijsassistent
thataai@shrivishnu.nl    

Radjen Rasoga

Concierge
rrasoga@shrivishnu.nl    

Jagdish Rambadal

Woensdag groep 8B en donderdag groep 7A
jrambadal@shrivishnu.nl